Paluch: Zmarzlik nigdy nie odmawia pomocy juniorom

sports news

– Z każdym nowym sezonem podwyższamy sobie poprzeczkę, aby poprawiać wyniki – wyznał Piotr Paluch w rozmowie z oficjalnym serwisem Stali Gorzów.

Odpowiedzialny za formę juniorów szkoleniowiec ekipy z Grodu nad Wartą wierzy w udany sezon swoich podopiecznych w 2019 roku.

– W zeszłym sezonie zdobyliśmy Drużynowe Wicemistrzostwo Polski Juniorów oraz Młodzieżowe Wicemistrzostwo Par Klubowych. Nie chcielibyśmy zejść niżej, przy dobrej formie i braku kontuzji walczyć o lepsze miejsce – podkreślił Paluch.

– Przede wszystkim najważniejszym celem jest, aby każdy z juniorów robił postępy i był przydatny w drużynie seniorów. Nikt ze sztabu szkoleniowego nie wywiera zbyt dużej presji, ale zawodnicy młodzieżowi sami chcą osiągać jak najlepsze wyniki, zarówno w zawodach drużynowych jak i indywidualnych – zaznaczył trener juniorów Stali.

– Nasi seniorzy chętnie wspierają juniorów. Dzielą się spostrzeżeniami podczas jazdy na torze, pomagają również w dobraniu odpowiedniego przełożenia motocykla. W drużynie nie ma podziałów na linii senior-junior, wszyscy tworzą jeden team, który ma jedno, główne zadanie – wygrać mecz. Wzorem dla młodzieżowców jest gorzowski wychowanek, Bartosz Zmarzlik, który nigdy nie odmawia pomocy – podsumował Paluch.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.