Puchar Ligi Francuskiej: Racing Strasbourg wyeliminował Girondins Bordeaux i zagra w finale

sports news

Racing Strasbourg pokonał przed własną publicznością Girondins Bordeaux 3:2 (0:1) w drugim półfinałowym meczu rozgrywek o Puchar Ligi Francuskiej.

Na Stade de la Meinau rozpoczęło się po myśli „Żyrondystów”, bowiem po niespełna kwadransie bramkarza gospodarzy zaskoczył mocnym uderzeniem pod poprzeczkę Younousse Sankhare.

Cztery minuty po zmianie stron wyrównał z bliska Ludovic Ajorque, a następnie dwukrotnie do siatki zespołu z Akwitanii celnie przymierzył Lebo Mothiba. Reprezentant RPA w niespełna pięć minut pokonał golkipera rywali po strzałach z kilku metrów.

Osiem minut przed końcem kontaktową bramkę strzelił jeszcze Jimmy Briand, ale na więcej sześciokrotnych mistrzów Francji nie było już stać.

Finałowym przeciwnikiem drużyny z Alzacji będzie En Avant Guingamp. Zespół z Bretanii we wtorek wyeliminował po rzutach karnych AS Monaco.

* * * * * *
Racing Strasbourg – Girondins Bordeaux 3:2 (0:1)
Bramki: Ajorque 49, Mothiba 55, 60 – Sankhare 14, Briand 82.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.