Papszun: Mieliśmy ten mecz pod kontrolą

sports news

Trener Rakowa Częstochowa – Marek Papszun przyznał po zremisowanym 1:1 meczu ze Śląskiem Wrocław, że czuje niedosyt z powodu utraty dwóch punktów w tej rywalizacji.

– Myślę, że ten mecz był całkiem niezły w naszym wykonaniu, biorąc pod uwagę tak długą przerwę. Zagraliśmy tak jak sobie zaplanowaliśmy ten mecz. Nie uniknęliśmy kilku błędów, ale stworzyliśmy sporo sytuacji – przyznał Papszun.

– Mieliśmy pod pełną kontrolą ten mecz. Szkoda głupiego błędu w końcówce, bowiem to spotkanie powinniśmy wygrać. Nie graliśmy jednak meczów kontrolnych, była spora przerwa i nie mam pretensji do moich zawodników – dodał trener Rakowa Częstochowa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.