Lavitska: Szanujemy ten punkt

sports news

Trener Śląska Wrocław – Vitezslav Lavitska przyznał po zremisowanym 1:1 meczu z Rakowem Częstochowa, że jest zadowolony z postawy swojej drużyny w pierwszym meczu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

– Zagraliśmy pierwszy mecz po długiej przerwie i obie ekipy do samego końca walczyły o korzystny wynik. Mecz był bardzo wyrównany i uważam, że wynik jest remisem sprawiedliwym – przyznał Lavitska.

– Straciliśmy bramkę z powodu prostego błędu w obronie, jednak jestem zadowolony z moich zawodników, że walczyli do samego końca by doprowadzić do wyrównania. Szanujemy ten punkt, bowiem nie przyszedł on nam łatwo – dodał.

– W ostatniej części gry moi zawodnicy byli już bardzo zmęczeni, jednak pokazali charakter, dlatego jestem dumny z ich postawy – zakończył Lavitska.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.