Pastore chce wrócić do macierzystego klubu w Argentynie

sports news

Pomocnik AS Roma Javier Pastore powiedział w rozmowie z radiem „Sucesos”, że chciałby wrócić do Argentyny i zagrać ponownie w klubie Club Atletico Talleres, którego jest wychowankiem. Zawodnik nie sprecyzował jednak kiedy miałoby to nastąpić.

– Mam marzenie o powrocie do Talleres. W tym zespole zaczynałem swoją karierę i zawsze chciałem zagrać tam ponownie – powiedział Javier Pastore.

– To był magiczny czas. Spędziłem tam szczęśliwe dzieciństwo i młodość. Miałem szczęście i spotkałem tam wspaniałych ludzi, którzy mi pomogli. Talleres to zespół, w którym zawsze jestem gotowy zagrać – dodał Argentyńczyk.

Pastore ma ważną umowę z AS Romą do 2023 roku. W tym sezonie zagrał w pięciu meczach i zaliczył asystę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.