Paszczulewicz po pięciu tygodniach odszedł z Widzewa

sports news

Widzew Łódź poinformował, że umowa z trenerem Jackiem Paszczulewiczem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Szkoleniowiec objął łódzki zespół 8 kwietnia i zaledwie po pięciu tygodniach pożegnał się z posadą. Powodem jest brak awansu do Fortuna 1. ligi.

Widzew po rundzie jesiennej był na najlepszej drodze, by wywalczyć promocję na zaplecze ekstraklasy. W drugiej części sezonu zamiast wygrywać, seryjnie remisował.

Sytuację miał ratować Jacek Paszulewicz, ale pod jego wodzą zespół również tracił seryjnie punkty, aż wypadł poza czołową trójkę. Po przegranej z GKS-em Bełchatów definitywnie stracił szanse na awans.

Na razie nie wiadomo kto będzie nowym trenerem Widzewa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.