Sarnowski: Liczę, że Matras i Gvilia z nami zostaną

sports news

Na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock prezes Górnika Zabrze Bartosz Sarnowski przyznał, że liczy na pozostanie w klubie Mateusza Matrasa i Valeriana Gvilii.

W środku pola w przyszłym sezonie zabraknie na pewno Szymona Żurkowskiego, który odchodzi do ACF Fiorentiny. Natomiast Mateusz Matras i Valerian Gvilia są wypożyczeni do końca obecnych rozgrywek. Jest szansa, że obaj pozostaną w Zabrzu.

– Poza tym, że odchodzi Szymon nie możemy powiedzieć nic więcej na sto procent. W przypadku dwóch pozostałych zawodników liczymy i wierzymy, że z nami zostaną – powiedział Bartosz Sarnowski.

– O efektach rozmów będziemy informować. W jednym przypadku rozmowy się rozpoczęły, a w drugim w zasadzie są już przesądzone – dodał prezes Górnika Zabrze.

(za:Górnik Zabrze).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.