Pato: Chelsea pomogła mi spełnić marzenia

Brazylijczyk Alexandre Pato nie kryje radości, że najbliższe przynajmniej pół roku spędzi w Chelsea Londyn.

26-letni napastnik został wypożyczony do końca bieżącego sezonu z Corinthians Sao Paulo. Wcześniej na podobnych zasadach przez dwa lata bronił barw Sao Paulo FC.

– Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, że zostałem piłkarzem takiego wyjątkowego i dużego klubu. Nigdy nie poddawałem się w moich marzeniach o powrocie do Europy i teraz Chelsea pomogła mi je spełnić – cieszył się Pato, cytowany przez oficjalną stronę klubu ze Stamford Bridge.

– Dziękuje bardzo wszystkim moim kibicom oraz rodzinie. Przede wszystkim jednak Chelsea i jej fanom. To dla mnie naprawdę szczęśliwy dzień – dodał Brazylijczyk.

Pato na swoim koncie ma 27 występów w kadrze “Canarinhos”. Zdobył w nich dziesięć goli. Zanim wrócił do Kraju Kawy reprezentował przez pięć lat AC Milan. Dla ekipy z Lombardii zdobył wówczas 63 gole w 150 rozegranych spotkaniach.

Chelsea aktualnie zajmuje trzynaste miejsce w tabeli Premier League. W najbliższą środę “The Blues” zagrają na wyjeździe przeciwko Watford FC.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…