Paton przedłużył kontrakt z Blackburn Rovers

sports news

Ben Paton przedłużył kontrakt z Blackburn Rovers – poinformowali trzykrotni mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie.

Pomocnik młodzieżowej reprezentacji Kanady parafował umowę, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.

– Kocham ten klub i pragnę grać dla niego każdego dnia. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że będę mógł to kontynuować – podkreślił Paton po złożeniu stosownych podpisów.

– Zostałem ciepło przyjęty i całe środowisko wokół zespołu jest pozytywne i profesjonalne. Każdy zawodnika dąży do regularnej gry w pierwszej drużynie i nie jestem w tym odosobniony. Miałem wzloty i upadki z powodu kontuzji, ale mam nadzieję, że w przyszłości zdarzą się już tylko dobre rzeczy – dodał młody Kanadyjczyk.

Blackburn Rovers zajmują aktualnie czternaste miejsce w tabeli zaplecza Premier League. Trzykrotni mistrzowie Anglii tracą punkt do trzynastej w klasyfikacji Swansea City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.