Patryk Dziczek: Sytuacja we Włoszech nie wygląda dobrze

sports news

Pomocnik włoskiej Salernitany i młodzieżowej reprezentacji Polski Patryk Dziczek opublikował wideo, w którym zaapelował do wszystkich o pozostanie w domach.

– Sytuacja we Włoszech nie wygląda dobrze, bo liczba zgonów jest tutaj największa. Niepokojące jest to, że z dnia na dzień ta liczba rośnie. Już drugi tydzień wszyscy jesteśmy poddani kwarantannie. Siedzimy w domach i trenujemy indywidualnie. Wychodzić na zewnątrz możemy jedynie po zakupy, aby zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy – powiedział Dziczek.

– Apeluję do wszystkich Polaków, abyśmy stosowali się do zaleceń, które zostały ustanowione. Żebyśmy dbali o swoje zdrowie i swoich najbliższych. Zostańcie w domu – zaapelował Patryk Dziczek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.