Pawłowski: Mistrzostwo jest bardzo blisko

Dzięki wysokiemu zwycięstwu nad Górnikiem w Zabrzu, Lech jest o krok od zdobycia mistrzostwa Polski. “Jeszcze nic nie jest pewne” – przestrzega pomocnik “Kolejorza”, Szymon Pawłowski na oficjalnej stronie internetowej poznaniaków.

Prawdziwą kanonadę urządzili sobie podopieczni Macieja Skorży przy Roosevelta. Choć od 5. minuty przegrywali 1:0, to późniejsze gole Pawłowskiego, Hamalainena (2), Sadajewa i Jevticia (2) dały gościom wysoki triumf aż 6:1.

“Nie weszliśmy dobrze w to spotkanie, jednak tuż przed nim powiedzieliśmy sobie, że bez względu na to, jak ono będzie przebiegało, to musimy grać swoje. To przyniosło efekt, ponieważ szybko wzięliśmy się za odrabianie strat. Równie szybko ułożyliśmy sobie ten mecz” – przeanalizował Szymon Pawłowski.

“Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Na pewno cieszy to, że byliśmy skuteczni i miejmy nadzieję, że w tym decydującym o wszystkim meczu również wszystko będzie nam tak dobrze wychodzić, jak dzisiaj” – dodał.

Wobec bezbramkowego remisu Legii w Gdańsku, Lech ma już trzy punkty przewagi nad “Wojskowymi” i do upragnionego tytułu brakuje im tylko jednego punktu. W ostatniej kolejce poznaniacy zmierzą się na własnym stadionie z Wisłą.

“Jeszcze nic nie jest pewne. Mistrzostwo jest bardzo blisko, ale musimy to potwierdzić w ostatnim meczu. Pozostał jeszcze jeden krok, gramy trudne spotkanie z Wisłą u siebie. Do końcowego sukcesu wystarczy nam jeden punkt, ale chcemy ten sezon zakończyć zwycięstwem. To będzie doskonałe zwieńczenie całego trudu, jaki w niego włożyliśmy” – podkreślił pomocnik.

Decydująca o losach mistrzowskiego tytułu ostatnia kolejka T-Mobile Ekstraklasy rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę, o godzinie 18:00.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…