PGE Ekstraliga: Porażka Włókniarza w Grudziądzu

sports news

MrGarden GKM Grudziądz pokonał u siebie forBET Włókniarz Częstochowa 47:43 w drugim piątkowym meczu drugiej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Podopieczni Roberta Kempińskiego odnieśli w ten sposób pierwsze zwycięstwo w sezonie. „Lwy” doznały natomiast pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 2: Michał Gruchalski wykluczony za dotknięcie taśmy. Osamotniony w powtórce Jakub Miśkowiak musiał uznać wyższość Patryka Rolnickiego i na dystansie Marcina Turowskiego, który błysnął efektowną akcją przy bandzie. Pierwsza podwójna wygrana gospodarzy i prowadzenie 8:4.

Bieg 4: Kenneth Bjerre był niezagrożony od startu do mety. Za plecami Duńczyka pasjonujący pościg za Rolnickim pokazał Matej Żagar. Słoweniec minął juniora dopiero na ostatniej prostej! 4:2 i po pierwszej serii wyścigów GKM powiększył przewagę do stanu 15:9.

Bieg 6: Fredrik Lindgren i Adrian Miedziński znakomicie rozegrali pierwszy łuk, zostawiając za sobą Bjerre. Duńczyk do końca atakował wychowanka klubu z Torunia, ale bezskutecznie. Turowski tym razem daleko z tyłu stawki. Pierwsza podwójna wygrana gości i 19:17.

Bieg 7: Antonio Lindbaeck po świetnym starcie uzyskał bezpieczną przewagę i kontrolował wyścig, pomimo rozpędzającego się z okrążenia na okrążenie Żagara. Słoweniec ostatecznie musiał uznać wyższość Szweda. Jeden punkt kosztem gruchalskiego wywalczył Buczkowski. 23:19 po dwóch seriach wyścigów.

Bieg 10: Przemysław Pawlicki po raz trzeci tego dnia najszybciej mija linię mety. Dwa punkty kosztem Żagara wywalczył Buczkowski. Druga podwójna wygrana miejscowych i 35:25 po trzech seriach wyścigów.

Bieg 11: Udana podwójna rezerwa taktyczna „Lwów”. Lindgren i Madsen wyprzedzili na dystansie prowadzącego po starcie Lindbaecka, zgarniając pięć punktów. Drugie podwójne zwycięstwo gości i 36:30.

Bieg 13: Lindbaeck wykluczony za dotknięcie taśmy. W miejsce Szweda pojechał Rolnicki i wspólnie z Buczkowskim sensacyjnie pokonali Lindgrena i Żagara. Trzecie podwójne zwycięstwo zespołu z Pomorza, który przy stanie 44:34 zapewnił sobie dwa duże punkty!

Zawodnik meczu: Przemysław Pawlicki. Pełna rehabilitacja starszego z braci po kiepskiej inauguracji w Lublinie. Tym razem imponował zarówno na starcie, jak i na dystansie, dostarczając kibicom w Grudziądzu niebywałych wrażeń.

* * * * * *
MrGarden GKM Grudziądz – forBET Włókniarz Częstochowa 47:43

GKM: Przemysław Pawlicki 14 (1,3,3,3,3,1), Krzysztof Buczkowski 10 (2,w,1,2,3,2), Kenneth Bjerre 8 (1,3,1,3,0,0), Antonio Lindbaeck 7 (2,3,1,1,t), Patryk Rolnicki 6 (3,1,0,2,0), Marcin Turowski 2 (2,0,0).

Włókniarz: Fredrik Lindgren 14 (3,3,2,3,0,3), Leon Madsen 12 (3,1,2,2,2,2), Matej Żagar 7 (2,2,1,1,1), Paweł Przedpełski 6 (0,2,1,3), Adrian Miedziński 2 (0,2,0), Michał Gruchalski 1 (t,0,1), Jakub Miśkowiak 1 (1,0,0).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.