Pedersen: Liczę na sukces i dobrą zabawę

sports news

Nicki Pedersen nie kryje zadowolenia po podpisaniu kontraktu z Sheffield Tigers.

Trzykrotny indywidualny mistrz świata został drugim żużlowcem, który zdecydował się na ofertę beniaminka SGB Premiership. Wcześniej podobny kierunek wybrał Kyle Howarth.

42-letni Duńczyk po raz ostatni ścigał się na Wyspach Brytyjskich przed ośmioma laty. Wówczas reprezentował barwy Peterborough Panthers.

– Cieszę się z powrotu do Anglii. Kilka lat temu myślałem, że to już koniec. Ścigałem się w tej lidze ponad dziesięć sezonów – wyznał Pedersen dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Odebrałem telefon od Simona Steada i był bardzo podekscytowany. Chciał zbudować zespół wokół mnie. Dostałem kilka dni namysłu – ujawnił Skandynaw.

– Simon podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i nie zastanawiałem się zbyt długo. Umowa jest dobra dla obu stron. Myślę, że przede wszystkim jest dobra dla fanów speedwaya na Wyspach Brytyjskich, a zwłaszcza Sheffield Tigers – kontynuował Duńczyk.

– Mam nadzieję, że odniesiemy sukces i będziemy dobrze się bawić. Jestem wdzięczny, że mogłem wrócić do Anglii – dodał Nicki Pedersen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.