Pedersen: Nie miałem problemów z oddychaniem

sports news

U Nickiego Pedersena, po symptomach choroby, zdiagnozowano i wykazano w testach obecność koronawirusa – informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Trzykrotny mistrz świata podróżował w ostatnich tygodniach na Wyspy Brytyjskie, gdzie związał się z drużyną Sheffield Tigers. Po powrocie do ojczyzny 19 marca w szpitalu w Kolding poddał się testowi, który potwierdził zakażenie wirusem COVID-19.

Objawy zakażenia mają również partnerka słynnego żużlowca Anna Natascha Ohlin Hoe i jej córka Liva. 42-letni Skandynaw nie miał na szczęście kontaktu z byłą żoną oraz córką Mikkeline i synem Mikkelem.

– To jakby normalna grypa i nie miałem żadnych problemów z oddychaniem. Zacząłem kaszleć, miałem bóle głowy, byłem przemęczony i bardzo obolały – wyznał Pedersen.

– Potem miałem biegunkę przez jeden dzień i kilkudniową gorączkę. Teraz czuję się lepiej i myślę, że najgorsze za mną – dodał Duńczyk.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.