Petew: Musimy zagrać tak, jakby to był finał

sports news

– Musimy zagrać tak, jakby to był finał. Musimy zrobić wszystko, by zdobyć trzy punkty – powiedział przed domowym meczem z Wisłą Płock, trener Jagiellonii Białystok, Iwajło Petew.

W pierwszym spotkaniu po wznowieniu rozgrywek, Jagiellonia wygrała na wyjeździe z Cracovią 1:0.

– Postaramy się pokazać jeszcze lepszą grę, niż w poprzednim meczu. Jedno spotkanie nic nie znaczy. Chciałbym, aby każdy nasz kolejny mecz był lepszy i lepszy. To jest nasz cel – dodał 44-letni Bułgar, który przyznał, że nie patrzył w ligową tabelę.

– Nie myślę o tym meczu w kategorii tego, czy awansujemy do górnej ósemki. Skupiamy się tylko na tym, żeby zagrać dobre spotkanie i zdobyć trzy punkty. Nie ma łatwych meczów, zwłaszcza w Polsce. Najważniejsze, żebyśmy byli przez cały mecz skoncentrowani – zakończył Petew.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.