Pewniaki na dziś, niedzielę 12.10

Pewniaki na dziś, niedzielę 12.10
Oceń

Pewniaki na niedzielę. Pewne typy dla Was. Zapraszamy!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Bytovia – Arka

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.40

Bytovia Bytów prowadzona przez Pawła Janasa podejmie dziś u siebie Arkę Gdynia. Stawiamy w tym spotkaniu over 1.5, bowiem gospodarze są bardzo bramkostrzelną drużyną, ale mają też duże problemy w obronie. Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania: 2:3 z GKS-em Tychy, 6:1 z Sandecją, czy 1:4 z GKS-em Katowice. Arka to z kolei drużyna z problemami, Gdynianie słabo zaczęli sezon i są w strefie spadkowej. Dziś muszą powalczyć, typ powinien wejść bez większych problemów.

Ukraina – Macedonia

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.40

W trzeciej kolejce grupy C Ukraina podejmie na własnym stadionie Macedonię. Stawiamy w tym meczu over 1.5, ponieważ Ukraińcy zagrają dziś u siebie i są wyraźnym faworytem, więc sami mogą zdobyć potrzebne nam dwie bramki. Po drugiej stronie są jednak bardzo ofensywnie usposobieni Macedończycy z bardzo nieszczelną defensywą, co powinni wykorzystać gospodarze, a może i goście przy odrobinie szczęścia coś strzelą.

Białoruś – Słowacja

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.45

Typ: Najlepsza drużyna w grupie przeciwko najgorszej. Słowacy dość niespodziewanie prowadzą w grupie C po zwycięstwach 1:0 z Ukrainą i 2:1 z Hiszpanią. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z Białorusią, która jest ostatnia po remisie z Luksemburgiem i porażce z Ukrainą. Faworytem są Słowacy, którzy świetnie się zaprezentowali przeciwko Hiszpanii i dziś sami powinni pokryć over, bo są w naprawdę świetnej formie. Oby im się udało.​

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…