Z małym opóźnieniem, ale jeszcze na tyle wcześnie, żeby zagrać prezentujemy Wam pewniaki na sobotę. Powodzenia.

13:45 – Manchester City – Tottenham

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.22

Najciekawszy mecz 8. kolejki Premier League i to od razu rozpoczynający zmagania w tej kolejce. Manchester City z wieloma świetnymi piłkarzami z przodu zmierzy się dziś z bardzo dziurawą defensywą Tottenhamu i ten mecz nie może skończyć się wynikiem 0:0 lub 1:0. Wystarczy spojrzeć na spotkania bezpośrednie z poprzedniego sezonu, Manchester u siebie wygrał 6:0, a na wyjeździe 5:1 i oby podobny wynik miał miejsce dziś.

15:30 – Stuttgart – Bayer

Kurs: 1.26

Sprawa jest prosta. Obie drużyny lubią strzelać i mają lepszych zawodników z przodu niż z tyłu. Najlepiej jakby jeszcze w pierwszej połowie padła jedna bramka, bo wtedy mecz się otworzy. Żadnej z drużyn nie będzie satysfakcjonował punkt i ten zespół, który straci pierwszy bramkę będzie musiał przycisnąć, a jak pokazały ostatnie mecze, obie drużyny i dużo tracą i dużo strzelają. Oby dziś padły minimum dwa gole.

16:00 – Crystal Palace – Chelsea

Kurs: 1.28

Lider angielskiej Premier League czyli Chelsea zagra dziś na wyjeździe z Crystal Palace. Podopieczni Jose Mourinho są w świetnej formie i jeszcze w tym sezonie w lidze nie przegrali. W świetnej formie jest Diego Costa, który strzelił już 9 bramek w lidze i dzisiaj także zapewne trafi. A Crystal Palace będzie chciało od razu po stracie gola ruszyć, co może przynieść wyrównanie albo kolejną bramkę dla Chelsea. To ma być bardzo ciekawy mecz i mam nadzieję, że na bezbramkowym remisie lub zwycięstwie 1:0 się nie skończy. Oby.

16.00 – Levante – Real Madryt

Typ: Over 0.5 w 1 połowie
Kurs: 1.23

Real w tym sezonie jest bardzo ofensywną drużyną i dużo bramek strzela, ale również traci. Podopieczni Carlo Ancelottiego będą chcieli od początku przycisnąć gospodarzy i jak najszybciej strzelić bramkę. Zazwyczaj im się udaje już w pierwszej połowie, próżno szukać ostatniego spotkania Realu w tym sezonie w którym w pierwszej połowie nie padła bramka. Kurs zachęca i jest to chyba najbardziej prawdopodobny typ z soboty.

18:00 – Roma – Chievo

Kurs: 1.26

Nie stawiamy dziś na zwycięstwo Romy, bo nie ma pewności, czy wyjdzie najsilniejszym składem, więc wybieramy co najmniej dwie bramki w meczu. Roma kim nie wyjdzie to będzie atakowała, w końcu gra u siebie, a Chievo będzie chciało wykorzystać ewentualne braki najlepszych zawodników w składzie gospodarzy i ugrać wynik, który pozwoli im uciec z okolic strefy spadkowej. Ciekawy mecz przed nami i dwa gole to minimum.