Pewniaki na dziś: Sobotę 13.02.

Pewniaki prezentuje OddsRing – bukmacher z najlepszym bonusem startowym na rynku.
Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i odebrać swój bonus.

Przedstawiamy Wam propozycje Pewniaków na sobotę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!


Piłka Nożna – Premier League, godz.18:30, Chelsea – Newcastle, typ: 1, kurs: 1.45

Chelsea jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Pod wodzą holenderskiego trenera G.Hiddinka gospodarze jeszcze nie przegrali meczu. Goście bardzo słabo grają na wyjazdach, przegrali ostatnie cztery mecze. W meczach na Stamford Bridge nie wygrali żadnego z ostatnich trzech meczów i nawet nie strzelili bramki.

Piłka Nożna-Hiszpania, godz.16:00, Real Madryt – Ath.Bilbao, typ: 1, kurs: 1.30

Inny wynik niż zwycięstwo Realu będzie dużą niespodzianką. Gospodarze ostatnio są w wysokiej formie, grają ofensywnie i przez to strzelają dużo bramek zwłaszcza u siebie. Athletico Bilbao w ostatnich pięciu meczach grając z Realem zdobyło cztery punkty (na swoim stadionie). W ostatnich dwóch meczach wyjazdowych goście przegrali z Realem wszystkie spotkania, strzelili tylko jedną bramkę, tracąc osiem. Mimo braku po obu stronach kilku podstawowych zawodników, mecz powinien być ciekawy z dużą ilością bramek.

Piłka Nożna-Szkocja, godz.16.00, Celtic – Ross County, typ: 1, kurs: 1.25

Celtic ostatni mecz przegrał na wyjeździe z Aberdeen 1:2, ale na swoim stadionie nie traci punktów. Goście ostatni mecz przegrali u siebie z Hearts 0:3 i raczej w konfrontacji z liderem nie mają żadnych szans. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Celtic. Takie mecze muszą gospodarze wygrywać, albowiem drugi w tabeli Aberdeen mający tyle samo punktów może taki fakt wykorzystać.

Piłka Nożna – Katar, godz.17:15, Umm-Salal – Al Mesaimeer, typ: 1, kurs: 1.25

Gospodarze zajmują w tabeli pierwszej ligi katarskiej 7. miejsce, ale w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem. Goście ostatnie pięć meczów w lidze przegrali, zajmują ostatnie miejsce ze stosunkiem bramek 11:45. W ostatnim meczu między tymi drużynami padł wynik 3:0 dla Umm-Salal. Można się spodziewać, iż w tym meczu padnie dużo bramek, a drużyną która starci ich więcej będą goście.

Koszykówka – Hiszpania, godz.21.00, River Andorra – Tenerife, typ: 1, kurs: 1.25

River Andorra jest drużyną środka tabeli. Na własnym parkiecie grają solidnie zdobywając dużo koszy. Goście słabo grają na wyjazdach, a w ostatnich trzech meczach z Andorrą przegrali dwa. W tym meczu goście nie powinni w żaden sposób zagrozić drużynie gospodarzy.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB