Pewniaki na dziś: Środa 26.11.

Wczoraj Pewniaki na 100 procent, więc wracamy na właściwe tory. Środowe typy w tej kategorii wyglądają następująco. Powodzenia!

[sc:oddsring]18.00 – Zenit St. Petersburg – Benfica

Typ: Under 3.5
Kurs: 1.33

Na początek Pewniaków z Ligi Mistrzów zaglądamy do Sankt Petersburga, gdzie miejscowy Zenit podejmie Benfikę Lizbona. Stawiamy, że w tym spotkaniu padną maksymalnie trzy bramki, ponieważ oba zespoły są na równym poziomie, będą grali w bardzo trudnych warunkach, bo w Rosji już minusowa temperatura i ciężko przy takim mrozie urządzić kanonadę. W pierwszym meczu goli było niewiele, dziś powinno być podobnie.

[sc:oddsring]20.45 – Arsenal – Dortmund

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.24

Zaglądamy także do Londynu, gdzie miejscowy Arsenal zmierzy się z Borussią Dortmund. To będzie chyba najciekawszy mecz środy i takie spotkanie nie może się skończyć bezbramkowym remisem lub 1:0, tu muszą paść bramki. Obie drużyny są ostatnio w mizernej formie, dziś mają okazję na przełamanie i muszą ją wykorzystać, bo pozycja obu drużyn w lidze jest niepokojąca dla kibiców i dziś trzeba będzie im to jakoś wynagrodzić. Goli nie powinno zabraknąć.

[sc:oddsring]20.45 – Atletico – Olympiakos

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.35

Kolejnym meczem, któremu się bliżej przypatrujemy jest pojedynek Atletico z Olympiakosem. Stawiamy, że w tym spotkaniu padną minimum dwie bramki. Atletico w pierwszym meczu przegrało 2:3, ale gospodarze są ostatnio w dobrej formie i wygrywając dziś będą mogli zapewnić sobie awans do następnej rundy, a Olympiakos to dobra drużyna, która pokazała w pierwszym meczu, że potrafi strzelać bramki mocniejszym zespołom.

[sc:oddsring]20.45 – Basel – Real Madryt

Typ: Over 0.5 w 1. połowie
Kurs: 1.27

Zerkamy także do Szwajcarii, gdzie o 20.45 rozpocznie się mecz pomiędzy Basel, a Realem Madryt i jak to mamy w zwyczaju stawiamy, że w pierwszej połowie tego pojedynku padnie co najmniej jedna bramka. To jest nasz standardowy typ w każdym spotkaniu podopiecznych Carlo Ancelottiego i dziś także nie powinno być problemów ze strzeleniem gola przez gości, a może gospodarze nas zaskoczą? Jeden gol w pierwszej połowie to powinna być formalność.

[sc:oddsring]20.45 – Malmo FF – Juventus

Typ: 2
Kurs: 1.40

I na koniec zaglądamy do Szwecji, gdzie miejscowe Malmoe zmierzy się z mistrzem Włoch – Juventusem Turyn. Stawiamy, że to spotkanie wygrają goście, bo to oni mają po swojej stronie wszystkie argumenty. W pierwszym meczu Turyńczycy się męczyli, ale wygrali 2:0, dziś jeśli stracą punkty to mogą mieć problemy z awansem do kolejnej rundy Ligi Mistrzów, a brak awansu to byłaby katastrofa. Różnica klas pomiędzy obiema zespołami jest duża i to powinno być widać na boisku.