Pewniaki na dziś: Środę 17.02.

Prezentujemy Wam nasze propozycje Pewniaków na środę. Życzymy wysokich wygranych, powodzenia!

Copa Libertadores – godz.22:30, Sao Paulo – The Strongest, typ: 1, kurs: 1.20
Gospodarze w tym meczu są zdecydowanym faworytem. Na własnym boisku rzadko tracą punkty. Goście w pięciu ostatnich meczach rozegranych na boisku Sao Paulo nie zdobyli ani jednego punktu. Stracili w tych meczach osiem goli, a strzelili tylko dwa.

Tenis – Marsylia, godz. 11:00, M.Cilic – R.Hasse, typ: 1, kurs: 1.20
Cilic mimo, że nie jest w najwyższej formie, to w tym spotkaniu z tenisistą holenderskim powinien pewnie wygrać. Hasse ostatnio jest w bardzo słabej formie (na pięć rozegranych ostatnio meczów wygrał tylko jeden z Portugalczykiem Souzą). W spotkaniach z Cilicem nie wygrał żadnego meczu z pięciu ostatnio z nim rozegranych.

Liga Mistrzów – godz.20:45, AS Roma – Real Madryt, typ: X2 , kurs: 1.20
Goście będą chcieli w pierwszym meczu osiągnąć taki wynik, aby rewanż był tylko dla nich formalnością. Taki plan może im się udać, albowiem Roma ze wszystkich drużyn z górnej części tabeli ligi włoskiej straciła najwięcej bramek. Mimo, że jest to liga mistrzów i każda drużyna gra lepiej niż w lidze to jednak z taką grą w defensywie gospodarze będą mieli problemy ze świetnie ostatnio grającym Realem. Nawet jeżeli Real nie wygra tego spotkania to na pewno remis bramkowy praktycznie załatwi im awans.

Siatkówka – Liga Mistrzów, godz. 20:30, Asse Lennik – Trentino, typ: 2, kurs: 1.22
Play Off w lidze mistrzów zapowiada się bardzo ciekawie, ale w tym meczu faworyt jest tylko jeden. Jest nią drużyna gości, która pretenduje nawet do zdobycia trofeum tych rozgrywek. Gospodarze jeżeli ugrają w tym meczu chociażby jednego seta, będzie to już dla nich sukces. Na nic więcej w tym meczu nie mogą liczyć.

Hokej – Szwecja SHL, godz. 19:00, Frolunda – Karlskrona , typ: 1, kurs: 1.27
Gospodarze mimo, że przegrali w lidze ostatnie trzy mecze to i tak są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Drużyna Frolundy zajmuje w lidze drugie miejsce i posiada najlepszą ofensywę w lidze. Goście mają najwięcej straconych bramek i zajmują ostatnią pozycję w tabeli. W ostatnich trzech meczach między tymi drużynami za każdym razem wygrywała Frolunda, a stosunek bramek w tych meczach wynosi 16:5.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…