Typy na dziś: Overy na środę 17.02.

Środowe typy z serii BTS/Over/Under gotowe. Życzymy powodzenia i naprawdę poważnych wygranych.

Liga Mistrzów -godz. 20:45, KAA Gent – Vfl Wolfsburg , typ: BTS-TAK, kurs: 1.60
Gospodarze są rewelacją tej edycji ligi mistrzów. Na pewno w tym spotkaniu będą chcieli przedłużyć swoją przygodę w tych rozgrywkach i uzyskać jak najlepszy rezultat. Nie są bez szans, gdyż na swoim stadionie grają bardzo dobrze i tanio skóry nie sprzedadzą. Teoretycznie drużyna niemiecka jest faworytem do awansu, ale biorąc pod uwagę obecną formę może w trym meczu nawet przegrać. W przeciwieństwie do ligi goście w lidze mistrzów spisują się dobrze i stać ich na strzelenie chociażby jednej bramki. W rozgrywkach pucharowych bramka na wyjeździe na pewno daje większe szanse na awans z zastrzeżeniem, że defensywa nie będzie popełniała błędów i nie straci wielu bramek.

Grecja- godz.18:30, Levadiakos-Atromitos , typ: under 2,5, kurs: 1.45
Levadiakos w lidze greckiej zajmuje dopiero 11 miejsce i w ostatnich pięciu meczach nie potrafił wygrać ani jednego meczu. Gospodarze wyprzedzają Atromitos tylko jednym punktem i na pewno będą chcieli się w tym meczu przełamać. Mogą to być tylko pobożne życzenia ponieważ gospodarze strzelają bardzo mało bramek. Podobnie goście spisują się bardzo słabo zajmując 13 miejsce. W ostatnich dwóch meczach u siebie Levadiakos wygrał z Atromitosem, a stosunek bramek wynosił 3:1. Z uwagi na powyższe nie przewidujemy w tym meczu dużej ilości bramek.

Liga Mistrzów,godz. 20:45, AS Roma – Real Madryt, typ: under 3,5 , kurs : 1.45
Mimo, że gospodarze słabo spisują się w defensywie to jednak jest to liga mistrzów i nawet w takim meczu jak z Realem gospodarze dadzą z siebie wszystko. AS Roma będzie chciała za wszelką cenę stracić jak najmniej bramek i skupi się przede wszystkim na defensywie. Zadanie będzie bardzo ciężkie, ponieważ goście pod wodzą nowego trenera Zidane’a grają bardzo ofensywnie i skutecznie. Mimo tego wątpliwe jest aby w tym meczu padły więcej niż trzy bramki.

Argentyna- godz.23:15, CA Independiente – Rosario , typ: over 1.5 , kurs: 1.40
Mecz będzie wyrównany, ale drużyna gospodarzy będzie chciała wykorzystać atut własnego boiska. U siebie Independiente gra solidnie i minimalnie ten mecz powinno wygrać. W pięciu ostatnich meczach między tymi drużynami padł tylko jeden remis, a pozostałe mecze zakończyły się zwycięstwami- po równo gospodarzy i gości. Tylko w jednym z tych meczów padły mniej niż dwie bramki.

Portugalia- II LIga , godz. 17:00 , Benfica B – Aves , typ: over 1,5 , kurs: 1.40
Goście w lidze spisują się bardzo dobrze i zajmują czwarte miejsce. Wygrali ostatnie pięć meczów z rzędu. Na pewno w meczu z drużyną z dolnej części tabeli Aves może wygrać kolejny mecz i przedłuży przez to pasmo zwycięstw. Nawet jeżeli nie wygra to na pewno strzeli przynajmniej jedną bramkę. W ostatnich trzech meczach między tymi drużynami padło aż 14 bramek.