PFA: Opłacanie pracowników z pensji piłkarzy służy tylko akcjonariuszom

sports news

Związek Zawodowy Piłkarzy (PFA) w Anglii wydal przed piątkowym spotkaniem z władzami Premier League oświadczenie, w którym zapewnił, że nie zamierza nawoływać do odrzucania prósb klubów o obniżenie wynagrodzeń.

Jednocześnie PFA wskazało, że opłacanie pracowników klubu z pionu niesportowego z pensji piłkarzy, służy wyłącznie akcjonariuszom.

„Zdajemy sobie sprawę, że według opinii publicznej, to piłkarze powinni płacić pensje pracownikom z pionu niesportowego. Jednak naszym zdaniem to kluby, które na to stać powinny wziąć na siebie ich wynagrodzenia. Stoimy na stanowisku, że personel niesportowy jest dużą częścią klubu i nie chcemy, aby był traktowany niesprawiedliwie. Każde użycie rządowych programów wsparcia, bez rzeczywistej potrzeby finansowej klubu, jest szkodliwe dla całego społeczeństwa. W przypadkach, w których kluby mają środki na opłacenie całego personelu, korzyści wynikające z faktu, że zawodnicy zapłacą wynagrodzenie pracownikom, którzy nie grają, będą służyły wyłącznie interesom akcjonariuszy klubu.” – napisano w oświadczeniu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.