Kaka: Najlepsze chwile spędziłem w Milanie

sports news

Ricardo Kaka w wywiadzie udzielonym FIFA, podczas serii Q&A na Instagramie zdradził, że najlepsze chwile w swojej piłkarskiej karierze spędził w Mediolanie.

– Większość moich najlepszych wspomnień pochodzi z Milanu. Wygraliśmy Ligę Mistrzów w 2007 roku, Klubowe Mistrzostwa Świata, zdobyłem Złotą Piłkę i nagrodę dla Najlepszego Piłkarza Roku według FIFA – wspominał Brazylijczyk, który krótko odpowiedział również na pytanie o najgorsze wspomnienie.

– Istambuł 2005. Nie muszę nic więcej dodawać – stwierdził, nawiązując do przegranego finału Ligi Mistrzów z Liverpoolem, w którym Milan prowadził do przerwy 3:0, a mimo to przegrał po rzutach karnych. W spotkaniu tym z wyśmienitej strony spisał się były reprezentant Polski Jerzy Dudek.

Kaka zdradził również, kto był najlepszym piłkarzem, z którym występował na boisku. – W trakcie mojej kariery grałem z fenomenalnymi piłkarzami, ale Ronaldo był jednak najlepszy. Po nim chyba Ronaldinho, z którym spotykałem się na boisku, gdy grałem w Realu i Milanie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.