Prezes Brescii: Jeśli UEFA chce zrobić coś pożytecznego, niech wyśle do nas respiratory

sports news

Prezes Brescia Calcio Massimo Cellino skrytykował Europejską Unię Piłkarską (UEFA), za naciskanie na krajowe federacje, żeby próbowały dokończyć rozgrywki sezonu 2019/20.

– Sezon ma się skończyć do 30 czerwca, bo do tego dnia kluby mają ustalone budżety i kontrakty piłkarzy. UEFA myśli tylko o swoich finansach i swoich pucharach. To aroganci i nieodpowiedzialni ludzie – powiedział Cellino w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport”.

– Przecież UEFA nie może decydować o rozgrywkach w Serie A, to Włosi mają podjąć decyzję. Jeśli nasza liga ma wrócić, to musi zakończyć się do 30 czerwca. I co będą kazali nam grać co dwa dni? Czy może UEFA ma taką moc, żeby rozszerzyć dobę do 72 godzin? Jeśli UEFA chce zrobić coś pożytecznego, to niech wyśle inhalatory i respiratory do Brescii, będziemy za to wdzięczni – zakończył prezes Brescii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.