PGE Ekstraliga: Get Well Toruń przegrał w Gorzowie, ale zdobył bonus

sports news

Truly.work Stal Gorzów pokonała przed własną publicznością Get Well Toruń 49:41 w pierwszym niedzielnym spotkaniu ósmej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Dzięki czwartej wygranej w sezonie podopieczni Stanisława Chomskiego awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

“Anioły”, które zyskały bonus za lepszy bilans w dwumeczu, doznały szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i zamykają wciąż klasyfikację.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi

Bieg 2: Igor Kopeć-Sobczyński wykluczony za spowodowanie upadku Mateusza Bartkowiaka. W powtórce osamotniony Maksymilian Bogdanowicz musiał uznać wyższość pary juniorów gospodarzy. Drugie podwójne zwycięstwo z rzędu Stali, która prowadziła w tym momencie już 10:2.

Bieg 6: Bartkowiak i Zmarzlik znakomicie rozegrali pierwszy łuk, zostawiając szybko za swoimi plecami Chrisa i Jacka Holderów. Australijczycy z każdym okrążeniem wyglądali coraz słabiej i para miejscowych nie była zagrożona na dystansie. Trzecie podwójne zwycięstwo gorzowian i 25:11.

Bieg 8: Udana rezerwa taktyczna gości. Wprowadzony za Norberta Kościucha świetnie dysponowany Jason Doyle po raz drugi tego dnia pokonał Zmarzlika, który po starcie wywiózł pod bandę i zablokował rozpędzającego się Nielsa Kristiana Iversena. Rafał Karczmarz po raz pierwszy w tych zawodach zakończył wyścig bez punktowej zdobyczy. Zespół z Grodu Kopernika zmniejszył straty do stanu 30:18.

Bieg 13: Anders Thomsen upadł na trzecim okrążeniu, będąc na ostatniej pozycji i bez kontaktu z rywalem. Sędzia wykluczył Duńczyka, ale oszczędził wyraźnie Skandynawa, nie karając go czerwoną kartką. Osamotniony w powtórce Szymon Woźniak walczył ambitnie do końca, ale Jason Doyle i Jack Holder byli ostatecznie szybsi od byłego indywidualnego mistrza Polski. Pierwsza podwójna wygrana przyjezdnych i 43:35 przed wyścigami nominowanymi.

Bieg 15: Zmarzlik po pierwszym łuku wyszedł na prowadzenie, ale za jego plecami Woźniaka najpierw szybko minął Doyle, a następnie na dystansie Iversen, który ostro zablokował wychowanka Polonii Bydgoszcz przy bandzie. Duńczyk nie pozwolił już rywalowi na kontratak i po remisie 3:3 gospodarze zwyciężyli 49:41, ale “Anioły” obroniły zaliczkę z pierwszego spotkania i wywalczyły bonus.

Zawodnik meczu: Jason Doyle. Kolejny świetny występ wyjazdowy Australijczyka. Były indywidualny mistrz świata wygrał cztery z sześciu swoich wyścigów na obiekcie im. Edwarda Jancarza i dwukrotnie pokonał Bartosza Zmarzlika.

* * * * * *
Truly.work Stal Gorzów – Get Well Toruń 49:41

Stal: Bartosz Zmarzlik 11 (1,2,2,3,3), Szymon Woźniak 9 (3,2,3,1,0), Anders Thomsen 9 (2,2,2,w,3), Mateusz Bartkowiak 7 (3,3,0,1), Rafał Karczmarz 5 (2,3,0,0), Krzysztof Kasprzak 5 (1,1,1,2,0), Peter Kildemand 3 (2,1).

Get Well: Jason Doyle 16 (2,3,3,3,3,2), Niels Kristian Iversen 11 (1,3,1,3,2,1), Chris Holder 6 (3,0,2,1), Jack Holder 5 (0,1,1,2,1), Norbert Kościuch 2 (0,0,2), Maksymilian Bogdanowicz 1 (1,0), Igor Kopeć-Sobczyński 0 (w,0,0,0).

Pierwszy mecz: 40:49. Bonus: Get Well.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…