PGE Ekstraliga: Mistrz za mocny dla beniaminka

sports news

Fogo Unia Leszno pokonała u siebie Speed Car Motor Lublin 51:39 w pierwszym piątkowym spotkaniu jedenastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Niepokonane wciąż „Byki”, które zyskały również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, umocniły się w ten sposób na pozycji lidera tabeli.

„Koziołki” doznały natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na siódmej lokacie w klasyfikacji.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 1: Brady Kurtz i Emil Sajfutdinow po świetnym starcie zostawili szybko za swoimi plecami Andreasa Jonssona i Pawła Miesiąca. Duet przyjezdnych nie był w stanie nawiązać później walki. 5:1 na początek.

Bieg 4: Piotr Pawlicki wyprzedził na dystansie Wiktora Lamparta i przy zwycięstwie Bartosza Smektały, który obronił się przed atakami Mikkela Michelsena, obrońcy trofeum powiększyli przewagę do stanu 15:9 na zakończenie pierwszej serii wyścigów.

Bieg 8: Pawlicki ze Smektałą znakomicie rozegrali pierwszy wiraż i Miesiąc z Jonssonen nie byli w stanie choćby rozdzielić pary „Byków”. Podopieczni Piotra Barona po drugim podwójnym zwycięstwie prowadzili na półmetku zawodów 29:19.

Bieg 11: Paweł Miesiąc po raz drugi w tym spotkaniu minął linię mety jako pierwszy. Defekt pozbawił Piotra Pawlickiego dwóch punktów, które zyskał Grigorij Łaguta. Rosjanina nie był w stanie dogonić osamotniony Kurtz. Pierwsza podwójna wygrana gości i 37:29 na cztery wyścigi przed końcem.

Bieg 14: Kurtz niespodziewanym triumfatorem rywalizacji z Lambertem, Miesiącem i Pawlickim. Australijczyk po przegranym starcie minął przy bandzie Brytyjczyka i zapewnił „Bykom” remis w tym wyścigu, który dał już mistrzom Polski przy stanie 46:38 zwycięstwo w całym spotkaniu i kolejne trzy duże punkty do tabeli.

Zawodnik meczu: Jarosław Hampel: Wychowanek Polonii Piła może nie wygrał indywidualnie żadnego biegu, ale pięciokrotnie zajmował drugą lokatę i wywalczył dwucyfrowy dorobek, który przyczynił się walnie do zwycięstwa podopiecznych Barona.

* * * * * *
Fogo Unia Leszno – Speed Car Motor Lublin 51:39

Fogo Unia: Emil Sajfutdinow 11 (2,3,3,3), Jarosław Hampel 10 (2,2,2,2,2), Brady Kurtz 9 (3,1,1,1,3), Bartosz Smektała 9 (1,3,2,3), Piotr Pawlicki 7 (1,3,3,d,0), Dominik Kubera 3 (3,0,0), Janusz Kołodziej 2 (0,0,1,1).

Speed Car Motor: Grigorij Łaguta 11 (3,1,2,2,2,1), Mikkel Michelsen 10 (2,2,3,3,0,0), Paweł Miesiąc 8 (0,3,1,3,1), Robert Lambert 5 (1,2,0,2), Wiktor Lampart 2 (2,0,0), Andreas Jonsson 2 (1,1,0), Wiktor Trofimow 1 (0,0,1).

Pierwszy mecz: 50:40. Bonus: Fogo Unia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.