PGE Ekstraliga: Pedersen i Protasiewicz uzupełnią pary Falubazu w derbach w Gorzowie

sports news

Duńczyk Michael Jepsen Jensen, Patryk Dudek i Słowak Martin Vaculik poprowadzą pary Stelmet Falubazu Zielona Góra w Gorzowie przeciwko Truly.work Stali w ramach czwartej rundy PGE Ekstraligi.

Duety ekipy z Winnego Grodu uzupełnią Duńczyk Nicki Pedersen, Piotr Protasiewicz, Norbert Krakowiak oraz Damian Pawliczak, który zastąpił w awizowanym składzie Mateusza Tondera.

Pary gospodarzy derbów Ziemi Lubuskiej poprowadzą natomiast Szymon Woźniak, Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik. Bliżej bandy pod taśmą ustawiać się będą z kolei Duńczycy Peter Kildemand, Anders Thomsen, Mateusz Bartkowiak oraz Rafał Karczmarz.

Transmisja meczu Truly.work Stal Gorzów – Stelmet Falubaz Zielona Góra w najbliższą niedzielę od godziny 18:30 w stacji „nSport + HD!”

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Gorzowie:

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Michael Jepsen Jensen
2. Nicki Pedersen
3. Patryk Dudek
4. Piotr Protasiewicz
5. Martin Vaculik
6. Norbert Krakowiak
7. Damian Pawliczak

Truly.work Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Peter Kildemand
11. Krzysztof Kasprzak
12. Anders Thomsen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Mateusz Bartkowiak
15. Rafał Karczmarz

(składy za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.