PGE Ekstraliga: Sparta bez Milika przeciwko “Koziołkom”

sports news

Paweł Miesiąc, Duńczyk Mikkel Michelsen i Rosjanin Grigorij Łaguta poprowadzą pary Speed Car Motoru Lublin w piątkowym spotkaniu we Wrocławiu z Betard Spartą w ramach siódmej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Duety “Koziołków”, które w swoim dorobku nie mają jeszcze wyjazdowego zwycięstwa, uzupełnią Szwed Andreas Jonsson, za którego stosowane będzie zastępstwo zawodnika, bracia Dawid Lampart i Wiktor Lampart oraz Wiktor Trofimow. W ekipie gospodarzy w tej roli wystąpią Patryk Wojdyło, Maksym Drabik, Jakub Jamróg i Australijczyk Max Fricke.

Pary czterokrotnych mistrzów Polski poprowadzą z kolei Brytyjczyk Tai Woffinden, Rosjanin Gleb Czugunow oraz Maciej Janowski. Przeciwko beniaminkowi nie pojedzie znów odsunięty od składu Czech Vaclav Milik. Początek zawodów na Stadionie Olimpijskim zaplanowano na godzinę 18:00.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz we Wrocławiu:

Speed Car Motor Lublin:
1. Paweł Miesiąc
2. Andreas Jonsson (Z/Z)
3. Mikkel Michelsen
4. Dawid Lampart
5. Grigorij Łaguta
6. Wiktor Lampart
7. Wiktor Trofimow

Betard Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden
10. Jakub Jamróg
11. Gleb Czugunow
12. Max Fricke
13. Maciej Janowski
14. Patryk Wojdyło
15. Maksym Drabik

(składy za wts.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…