Piast Gliwice – Korona Kielce – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Piast Gliwice – Korona Kielce, czyli czwarte spotkanie trzynastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Piast przed tym spotkaniem z dorobkiem 21 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Korona zgromadziła do tej pory tylko osiem “oczek”, co daje jej ostatnią pozycję w zestawieniu.

My typujemy, że w tym spotkaniu padną mniej niż trzy bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli pada w Gliwicach w sobotnie popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w sześciu takich meczach padało zaledwie 2.33 gola na mecz. Do tego w trzech takich spotkaniach kibice oglądali więcej niż dwa trafienia. Zobaczmy jeszcze na wyjazdowe wyniki Korony w sobotnich spotkaniach.

Typy na dziś

Tutaj padało trochę więcej goli, bo średnia z ośmiu takich potyczek wynosi 2.88 gola na mecz i w pięciu pokrywana była linia 2.5 gola.

Decydujący głos jak zawsze oddajemy sędziemu. W sobotnich meczach, które prowadził arbiter Zbigniew Dobrynin strzelano średnio zaledwie 2.5 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Piasta z Koroną zobaczymy mniej niż trzy trafienia.

 Piast Gliwice – Korona Kielce, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.83.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…