Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze, czyli piąte spotkanie trzynastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Lechia przed tym spotkaniem z dwudziestoma punktami zajmuje szóste miejsce w tabeli. Górnik ma o sześć “oczek mniej” co daje mu dwunastą pozycję.

My typujemy, że w tym starciu padną więcej niż dwie bramki, gdyż tak nam podpowiada nasz system statystyk. Zaglądamy do niego i sprawdzamy ile bramek pada w sobotnich meczach w Gdańsku.

Typy na dziś

Widzimy, że w czternastu spotkaniach Lechii padało średnio 2.86 gola na mecz. Do tego w ośmiu z nich pokrywana była linia 2.5 gola. Sprawdźmy jeszcze jak na tym tle wypada Górnik.

Typy na dziś

Tutaj mamy jeszcze wyższą średnia, która wynosi aż 3.08 gola na mecz. W ośmiu z dwunastu takich meczów kibice oglądali przynajmniej trzy bramki.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Lechii z Górnikiem padną przynajmniej trzy gole.

Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.85.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…