Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze, czyli piąte spotkanie trzynastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Lechia przed tym spotkaniem z dwudziestoma punktami zajmuje szóste miejsce w tabeli. Górnik ma o sześć „oczek mniej” co daje mu dwunastą pozycję.

My typujemy, że w tym starciu padną więcej niż dwie bramki, gdyż tak nam podpowiada nasz system statystyk. Zaglądamy do niego i sprawdzamy ile bramek pada w sobotnich meczach w Gdańsku.

Typy na dziś

Widzimy, że w czternastu spotkaniach Lechii padało średnio 2.86 gola na mecz. Do tego w ośmiu z nich pokrywana była linia 2.5 gola. Sprawdźmy jeszcze jak na tym tle wypada Górnik.

Typy na dziś

Tutaj mamy jeszcze wyższą średnia, która wynosi aż 3.08 gola na mecz. W ośmiu z dwunastu takich meczów kibice oglądali przynajmniej trzy bramki.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Lechii z Górnikiem padną przynajmniej trzy gole.

Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.85.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…