Piłkarze Barcelony nie zgodzili się na obniżkę pensji

sports news

Jak poinformował ESPN piłkarze Barcelony odrzucili propozycję obniżenia wynagrodzeń przedstawioną im przez kataloński klub.

Podczas pierwszego spotkania kapitanów drużyny z zarządem nie osiągnięto porozumienia w kwestii redakcji wynagrodzeń.

Według ESPN cześć zawodników Barcelony nie wyraża zgody na zaproponowaną wysokość obniżenia zarobków. Zarząd klubu ma niebawem przedstawić nową propozycję, która będzie przedmiotem dyskusji na kolejnym spotkaniu.

Piłkarzy w czasie negocjacji reprezentowali Lionel Messi, Sergio Busquets, Gerard Pique oraz Sergi Roberto.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.