Pochettino: Pokazaliśmy charakter

sports news

Tottenham Hotspur wygrał u siebie z Watford FC 2:1 w środowym meczu Premier League. Mauricio Pochettino, menedżer „Kogutów”, był bardzo zadowolony z mentalności zaprezentowanej przez swój zespół.

– Ciągła walka, ciągłe naciskanie rywali i ciągła wiara. Taka mentalność jest bardzo ważna. W tym meczu wielką rolę odegrała silna mentalność i drużyna ją zaprezentowała – powiedział Pochettino, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze. Kontrolowaliśmy mecz, ale nie stwarzaliśmy zbyt wielu sytuacji. W drugiej połowie pokazaliśmy charakter – dodał argentyński szkoleniowiec.

– To jest ogromnie ważne zwycięstwo ze względu na to, w jaki sposób je odnieśliśmy, czyli ciągle wierząc w triumf. Uważam, że w pełni na nie zasłużyliśmy. Wykonaliśmy mnóstwo fantastycznej pracy – stwierdził.

Drużyna z północnej części stolicy Anglii zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą siedmiu punktów do liderującego Liverpool FC. W następnej kolejce zagra u siebie z Newcastle United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.