Real Madryt przygotował ofertę za Militao

sports news

Hiszpański dziennik „AS” poinformował, że Real Madryt przygotował ofertę za Edera Militao z FC Porto.

Ekipa „Królewskich” za pozyskanie tego piłkarza zaoferuje 50 milionów euro i w obawie o wzrost ceny latem, koniecznie chce sprowadzić go na Santiago Bernabeu jeszcze w styczniu.

20-letni Brazylijczyk w sierpniu tego roku dołączył do FC Porto. W przeszłości występował w Sao Paulo, którego jest wychowankiem.

Pozyskaniem Militao interesują się także inne czołowe kluby Starego Kontynentu – Manchester United, Liverpool FC i Chelsea FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.