Polska – Bośnia i Hercegowina – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Polska – Bośnia i Hercegowina. Typy bukmacherskie do Singla, na środę 14. dzień października, wybraliśmy z Ligi Narodów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Nie lubimy grać Ligi Narodów, ale to już wiecie. Jeszcze bardziej nie lubimy grać spotkań reprezentacji Polski, ale tak naprawdę nie możemy się oprzeć.

Po wygranej 5:1 z Finlandią nie spodziewamy się gradu bramek w wykonaniu biało-czerwonych. Do tego należy dodać niepewny występ Roberta Lewandowskiego, który zmaga się z urazem. Bośniacy zagrali w LN jedno spotkanie na wyjeździe, remisując z Włochami 1:1.

Naszym zdaniem linia 2.5 gola nie zostanie pokryta w dzisiejszym spotkaniu. Sądzimy, że starcie we Wrocławiu zakończy się remisem 1:1 albo …nie zobaczymy żadnych bramek.

W związku z powyższym stawiamy na poniżej 2.5 gola.

Polska – Bośnia i Hercegowina, typ:  poniżej 2.5 gola, kurs: 1.80.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Borussia Dortmund – Zenit https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-dortmund-zenit/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Lazio https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-lazio/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Krasnodar – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-krasnodar-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…