Pospisil: Będziemy gotowi do spotkania i wygramy

sports news

– Trudno powiedzieć, w jakiej jesteśmy dyspozycji, bo to dopiero zweryfikuje pierwszy mecz – wyznał Martin Pospisil w rozmowie z oficjalnym serwisem Jagiellonii Białystok.

Zespół z Podlasia kończy trzeci tydzień przygotowań do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy, które zaplanowano na ostatni weekend maja.

– Na razie przechodzimy swoisty, drugi okres przygotowawczy. Wierzę, że będziemy gotowi do pierwszego spotkania i wygramy – podkreślił Pospisil.

– Nigdy wcześniej podczas mojej kariery nie zdarzyła się tak długa pauza, podobnie zresztą jak w przypadku innych zawodników. Musieliśmy przebywać w domach i nie mieliśmy zbyt wiele alternatyw, żeby się poruszać. Po jednym, dwóch tygodniach człowiek szukał dla siebie jakiegoś zajęcia – stwierdził Czech.

– Podczas wymuszonej przerwy głównie biegaliśmy, ale to jednak co innego, niż gra na boisku z piłką. Uważam, że drugi i trzeci tydzień zajęć były już w porządku. Widzę po chłopakach, że czują się dobrze i będą dobrze przygotowani do pierwszego meczu – kontynuował pomocnik Jagiellonii.

– Teraz możemy dłużej ze sobą porozmawiać i przyznam szczerze, że atmosferę powrotu czuję dopiero od poniedziałku. Przerwa od rozgrywek była bardzo długa, więc nie możemy teraz wracać pamięcią do tego, co było przed nią. To nie będzie miało żadnego przełożenia na teraźniejszość – podsumował Pospisil.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.