Fricke: Wierzę, że uda nam się przetrwać

sports news

– Obecna sytuacja finansowa nie jest łatwa dla nikogo. Pracujemy nad naszymi budżetami przez cały sezon – wyznał Max Fricke w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Reprezentant Australii przechodzi aktualnie obowiązkową dwutygodniową kwarantannę w Polsce przed startem nowego sezonu PGE Ekstraligi.

– Na razie mam nadzieję, że zarobimy trochę pieniędzy na wyścigach w Polsce. Musieliśmy zaryzykować, ale mamy szczęście, że mamy pracę w tym kraju. Dało nam to możliwość jazdy i zarabiania na życie – przyznał Fricke.

– Włożyłem sporo pieniędzy w żużel. Wiele kosztów pojawiło się jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, a pandemia koronawirusa stała się problemem. Robimy wszystko, co w naszej mocy – zaznaczył Australijczyk.

– Wierzę, że uda nam się przetrwać i nadal będziemy działać. Musimy się jednak jak najwięcej ograniczać. Nie jest to łatwe dla wszystkich i musimy się z tym pogodzić – podsumował Fricke.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.