Trincao może zostać wypożyczony z Barcelony

sports news

Francisco Trincao od lipca będzie zawodnikiem Barcelony, ale bieżący sezon dokończy jeszcze w Sportingu Braga, którego jest wychowankiem.

20-letni napastnik parafował pięcioletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2025 roku. Kwota transferu wyniosła 31 mln euro.

Wiele jednak wskazuje, że Trincao pierwszy sezon w stolicy Katalonii spędzi na wypożyczeniu w innym klubie, o czym donosi “Diario Sport”. Wszystko zależy od tego czy zostanie sprzedany do innego zespołu Francuz Ousmane Dembele.

Trincao ma na swoim koncie 43 występy w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Portugalii. Zdobył w nich czternaście bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.