Poulsen trafi do Premier League?

sports news

Everton i Newcastle są poważnie zainteresowane sprowadzeniem do siebie napastnika RB Lipsk, Yussufa Poulsena – informuje dziennik Bild.

Bild twierdzi, że duński snajper chce opuścić klub z Lipska z racji na znacznie słabszą pozycję w klubie. Julian Nagelsmann w tym sezonie znacznie rzadziej stawia na Poulsena, przez co Duńczyk na poważnie myśli o zmianie klubu.

Newcastle i Everton są zainteresowane pozyskaniem do siebie tego doświadczonego napastnika.

Poulsen barwy klubu z Lipska przywdziewa od 2013 roku, kiedy to trafił do Niemiec z duńskiego Lungby.

Kontrakt Duńczyka z RB Lipsk wygasa w 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.