Poważna kontuzja Wilusza, nie zagra do końca sezonu

sports news

Obrońca FK Rostow Maciej Wilusz w meczu sparingowym ze Spartakiem Moskwa zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. W tym sezonie defensor już nie zagra – poinformował rosyjski klub.

Mecz kontrolny, rozegrany w Ad-Dausze okazał się wyjątkowo pechowy dla polskiego obrońcy. Po badaniach okazało się, że Wilusz zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

Sztab medyczny RK Rostow szacuje, że przerwa w grze 30- letniego defensora potrwa od 4 do 6 miesięcy. Zatem w tym sezonie nie pojawi się on już na boisku.

To z kolei duże zmartwienie dla sztabu szkoleniowego. Maciej Wilusz ma na koncie 16 występów w rosyjskiej ekstraklasie. W pierwszej części rozgrywek był podstawowym zawodnikiem swojej drużyny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.