Premier League: Pardew chce przedłużyć kontrakt z Crystal Palace

Jak donosi „BBC”, trener Crystal Palace, Alan Pardew domaga się od działaczy „Orłów” przedłużenia swojego kontraktu. Dotychczasowa umowa 54-latka ma wygasnąć pod koniec czerwca 2018 roku.

– Powodem, dla którego chcę przedłużyć mój kontrakt jest wiara, że możemy się rozwijać. Nie zależałoby mi na pozostaniu w Crystal Palace, gdybym nie miał ambicji. Gdy przechodziłem do klubu chciałem zmienić sposób myślenia, który wprowadził zawodnikom trener Neil Warnock. On chciał, by nasza drużyna utrzymała się w lidze. Mi zależy na walce o najwyższe cele – powiedział Pardew.

Pardew prowadzi Crystal Palace od stycznia 2015 roku. Wcześniej był menadżerem Newcastle United, Southamptonu, Charltonu, West Hamu i Reading.

– Moim największym osiągnięciem była zmiana mentalności zawodników. Uwierzyliśmy, że możemy wygrywać. Problemem wielu piłkarzy jest brak wiary we własne umiejętności. Ja zawsze chcę walczyć o trofea – dodał angielski szkoleniowiec.

Zespół z Selhurst Park zajmuje obecnie piąte miejsce w Premier League. Ma osiem punktów straty do lidera, Arsenalu Londyn.