Premier League wróci w maju?

sports news

Jak poinformował brytyjski dziennik „The Sun”, kluby Premier League chcą w maju wznowić rozgrywki, aby nie stracić 750 milionów funtów z praw telewizyjnych.

Wszystkie mecze, które miałyby się odbywać po powrocie na boiska, byłyby bez udziału kibiców. W wersji optymistycznej zakończenie sezonu zaplanowano do 16. lipca.

Zdaniem gazety tylko taki scenariusz może uchronić ligę przed utratą ogromnych przychodów od nadawców telewizyjnych.

Przedstawiciele wszystkich klubów Premier League mają w piątek spotkać się na wideokonferencji, aby omówić szczegóły takiego rozwiązania. Według „The Sun” najbogatsze kluby angielskiej ekstraklasy naciskają na dokończenie zawieszonego obecnie sezonu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.