Prezes Brescii: Nie jesteśmy gotowi na żadne granie

sports news

Prezes Brescia Calcio, Massimo Cellino, przyznał, że razem z córką byli zakażeni koronawirusem i nie wyobraża sobie, aby rozgrywki w Serie A mogły zostać wznowione.

– Zadzwonił do mnie szef Serie A, Luigi De Siervo z pytaniem, czy będziemy grali na neutralnym stadionie. Odpowiedziałem mu, że nie jesteśmy gotowi na żadne granie. Sezon się zakończył, a już na pewno nie ma mowy o grze po 30 czerwca. Słyszę o planach gry we wrześniu, czy październiku – to przecież jest czyste szaleństwo – powiedział Cellino w rozmowie z „Tuttosport”.

Jeśli Brescia nie przystąpi do rozgrywek, kiedy wróci Serie A, będzie karana walkowerem i spadnie z ligi. – Mam to gdzieś – odparł prezes Brescii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.