Priemjer Liga: Remis drużyny Rybusa

Terek Grozny zremisował na własnym stadionie z Kubaniem Krasnodar 1:1 w meczu drugiej kolejki ligi rosyjskiej. Maciej Rybus rozegrał w barwach gospodarzy całe spotkanie.

Bramkę dla drużyny z Groznego strzelił Facundo Piriz w 32. minucie gry, po podaniu Olega Ivanova. Wyrównał sześć minut po przerwie Lorenzo Malgarejo, któremu podawał Vladislav Kulik. Zespół Kubania od 66. minuty meczu, grał w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę obejrzał Mohammed Rabiu.

Dla Tereka to drugi remis z rzędu. W zeszłym tygodniu zespół Rybusa podzielił się punktami z Rostowem. Kolejnym rywalem drużyny prowadzonej przez Raszida Rahimowa będzie Zenit Sankt Petersburg.

We wcześniej rozegranych sobotnich spotkaniach, FK Rostów wygrał z FK Ufa 2:1, a Dynamo Moskwa zremisowało 2:2 z Mordowiją Sarańsk. W piątek CSKA Moskwa pokonało 2:0 Krylję Sowietow Samara.