Priemjer Liga: Wygrana Tereka, 90 minut Rybusa

Dynamo Moskwa przegrało przed własną publicznością z Terekiem Grozny 0:1 (0:0) w poniedziałkowym meczu 20. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Kibice zgromadzeni na trybunach Arieny Chimki jedyne trafienie w tym spotkaniu zobaczyli w 68. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Magomed Mitrishev. Dla 23-letniego napastnika była to czwarta bramka w bieżących rozgrywkach.

Warto zaznaczyć, że pełne 90 minut w barwach gości rozegrał Maciej Rybus. Polak wystąpił na lewej stronie defensywy.

Terek Grozny zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli ligi rosyjskiej. Podopieczni Raszida Rahimova mają na swoim koncie 34 punkty, z kolei Dynamo Moskwa zdobyło do tej pory 21 „oczek” i znajduje się na jedenastej pozycji.