Priemjer Liga: Remis Spartaka z Lokomotiwem, występ Rybusa

Spartak Moskwa zremisował u siebie z Lokomotiwem Moskwa 1:1 (1:1) w meczu 27. kolejki Priemjer Ligi. W barwach gości całe spotkanie rozegrał Maciej Rybus.

Gospodarze prowadzili od 38. minuty, kiedy Ezequiel Ponce oddał skuteczny strzał głową. Goście do wyrównania doprowadzili szybko, bo po czterech minutach. Aleksiej Miranczuk wykorzystał rzut karny.

W drugiej połowie więcej goli na Otkrytije Ariena już nie było.

W barwach Lokomotiwu 90 minut rozegrał Maciej Rybus, który otrzymał żółtą kartkę. W kadrze meczowej zabrakło zawieszonego za kartki Grzegorz Krychowiaka.

W tabeli rosyjskiej ekstraklasy Lokomotiw jest drugi z dorobkiem 50 punktów. Spartak zajmuje siódmą pozycję, ma na koncie 33 punkty.