Primera Division: Remis Malagi w Las Palmas

Piłkarze UD Las Palmas zremisowali u siebie z Malaga CF 1:1 (0:0) w przedostatnim niedzielnym spotkaniu 19. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio de Gran Canaria miejscowi objęli prowadzenie sześć minut po przerwie, kiedy to precyzyjnym uderzeniem z dystansu popisał się Dominguez Tanausu.

Wyrównał osiemnaście minut przed końcem płaskim strzałem Paragwajczyk Roque Santa Cruz. Na więcej zespół z Andaluzji nie było już stać i tym samym przerwana została jego passa czterech kolejnych zwycięstw z rzędu.

Podopieczni Javiego Gracii po wyprawie na Wyspy Kanaryjskie i szóstym remisie w sezonie zajmują dziesiąte miejsce w tabeli, natomiast zespół beniaminka także po raz szósty w bieżących rozgrywkach podzielił się punktami z rywalami i jest na szesnastej pozycji w klasyfikacji.