Primera Division: Derby Andaluzji dla Sevilla FC

sports news

Granada CF uległa u siebie Sevilla FC 0:1 (0:0) w pierwszym piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Nuevo Los Carmenes zwycięskiego gola w derbach Andaluzji zdobył siedem minut po zmianie stron strzałem z kilku metrów Joan Jordan.

Beniaminek doznał w ten sposób pierwszej porażki w sezonie i spadł na dwunaste miejsce w tabeli. Podopieczni Julena Lopeteguiego natomiast po drugiej wyjazdowej wygranej z rzędu objęli samodzielne prowadzenie w tabeli.

* * * * * *
Granada CF – Sevilla FC 0:1 (0:0)
Bramka: Joan Jordan 52.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama