Probierz: Chcemy zrobić swoje przeciwko Arce

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz przestrzega swoich podopiecznych przed lekceważeniem Arki Gdynia przed sobotnią konfrontacją w ramach szóstej kolejki PKO Ekstraklasy.

– Zagrali ostatnio na zero, mieli też swoje sytuacje. Mogli wygrać ten mecz. Czeka nas bardzo trudne spotkanie – wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu Cracovii.

– Widać efekty tego, że trener Zieliński postawił na obronę. To rywal, który ma bardzo silne stałe fragmenty gry. Dużo również uderzają z dystansu. Musimy się dobrze nastawić do tego meczu. Jak pokazuje nasza liga, nie ma w niej zdecydowanych faworytów – podkreślił opiekun pięciokrotnych mistrzów Polski.

– Chcemy zrobić swoje. Uważam, że zagraliśmy we Wrocławiu bardzo dobre spotkanie. Padła w nim jednak piękna bramka, która zadecydowała o wyniku. Dlatego piłka nożna jest taka piękna. Można byłoby mieć pretensje, gdybyśmy nie walczyli do końca. Do ostatnich minut jednak staraliśmy się zremisować to spotkanie – kontynuował Probierz, nawiązując jeszcze do porażki ze Śląskiem.

– Liczyliśmy na dłuższą grę w pucharach, która da każdemu zawodnikowi możliwość pokazania się. Wszyscy patrzą na puchary i chcą iść do przodu. Na pewno powołanie dla Sergiu Hanki cieszy. Dla każdego zawodnika reprezentowanie kraju to wielkie wyróżnienie – podsumował opiekun „Pasów”.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…