Probierz: Oliva nie zagra już w Cracovii

sports news

Michał Probierz, trener Cracovii w rozmowie z klubową telewizją przyznał, że Gerard Oliva nie zagra już w zespole „Pasów”. Zawodnik nie poinformował nikogo o operacji kolana, którą przeszedł.

Hiszpan stracił niemal całą rundę jesienną po tym jak na początku sezonu zerwał więzadła krzyżowe. Przeszedł zabieg i miał wrócić do gry wiosną. Okazało się jednak, że zawodnik musi poddać się jeszcze jednemu zabiegowi, tyle że nie poinformował o tym klubu.

To bardzo mocno zdenerowało Michała Probierz, który zapowiedział już, że Oliva pożegna się z „Pasami”.

– Nie przedłużymy z nim kontraktu. Liczyliśmy na jego szybki powrót, a on zdecydował się na drugą operację, o czym nas nie poinformował. Tym samym zamknął sobie drogę do gry. Będzie gotowy dopiero za dwa miesiące i w Cracovii już go nie zobaczymy – powiedział trener Cracovii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.