Probierz: Pierwsza bramka ustawiła spotkanie

sports news

Michał Probierz, trener Cracovii po przegranym, derbowym meczu z Wisłą Kraków przyznał, że decydująca dla losów rywalizacji była pierwsza bramka.

– Przespaliśmy pierwsze dwadzieścia minut. Dużo strat własnych, dużo błędów, nie utrzymywaliśmy się przy piłce tak, jak tego chcieliśmy. Pierwsza bramka ustawiła spotkanie, bo bardzo nastawiła Wisłę. Od tego momentu niemal każdy dobry strzał kończył się bramką – powiedział Michał Probierz, cytowany na oficjalnej stronie „Pasów”.

– Szkoda, że Mateusz Wdowiak nie wykorzystał swojej sytuacji – bramka na 2:1 pomogłaby nam wrócić szybko do gry – dodał.

Michał Probierz zwrócił uwagę, że jego podopieczni w tym spotkaniu popełniali za dużo błędów.

– Próbowaliśmy do samego końca, zdobyliśmy dwie bramki, lecz popełniliśmy za dużo błędów. Mogę tylko przeprosić kibiców Cracovii – musimy to jednak przyjąć i przygotować się do kolejnego trudnego meczu w Zabrzu – zaznaczył trener Cracovii.

(za:cracovia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.